ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

Jak w placówkach oświatowych całej Polski tak i w naszej szkole, w poniedziałek, 4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny – 2017/2018, pierwszy w zreformowanej szkole.

Dyrektor szkoły pan Piotr Kriese złożył u progu nowego roku szkolnego życzenia: NAUCZYCIELOM – satysfakcji z wykonywanej pracy; inspiracji do wprowadzania nowych rozwiązań metodycznych na zajęciach z dziećmi i młodzieżą oraz dobrej atmosfery pracy.
UCZNIOM życzył, by potrafili w pełni wykorzystać czas przeznaczony na naukę, by umieli rozwijać swoje zainteresowania artystyczne i sportowe, a pierwszoklasiści czuli się w szkole jak w domu!
 RODZICOM  natomiast dyrektor życzył, by nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci.

20170904_095403