21 listopada, 2018

Mali strażacy

Dnia 21.09.2018r. przedszkolaki odwiedziły Remizę Straży Pożarnej w Runowie Krajeńskim. Dzieci zapoznały się ze sprzętem pożarniczym i sprzętem ratownika medycznego. Uważnie słuchały p.Macieja i chętnie uczestniczyły w ćwiczeniach z pierwszej pomocy.

100 –lecie  NIEPODLEGŁOŚCI

100 –lecie NIEPODLEGŁOŚCI

Uroczyste obchody stulecia odzyskania Niepodległości przez Rzeczpospolitą Polską odbywały się w całym kraju, świętowała również nasza szkoła. Na uroczystym apelu o godz.11.11  wszyscy odśpiewaliśmy hymn państwowy, a następnie koło teatralne upamiętniło to wydarzenie niezapomnianym...

DEN

Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole  przygotowały przedszkolaki oraz uczniowie z klasy II. Wierszyki i taneczne popisy bardzo rozbawiły naszych pracowników.