AKCJA CHARYTATYWNA

Samorząd uczniowski wraz z opiekunem panią Joanną Słupikowską zorganizował zbiórkę zabawek, książek, przyborów szkolnych i gier dla dzieci

z bydgoskiego oddziału fundacji „Dr Clown”. Prezenty zostały przekazane wolontariuszkom, które przyjechały po nie do naszej szkoły. Oto długa lista  uczniów, którzy ofiarowali dary:

Kinga Krawczyk, Weronika Studziżba, Jonasz Piotrowski, Sylwia Bronowicka, Dawid Focht, Amelia Niepiekło, Dominika Stebel, Norbert Szefs, Filip Pokrzywka, Adrianna Lipecka, Natalia Powalisz, Vanessa Musiał, Kamila Zaborowska, Tomasz Olszewski, Nadia Januszewska, Jakub Zybert, Bartosz Migas, Alicja Wojtasik, Karolina Draber, Martyna Żołądkiewicz, Szymon Pankau, Aleksandra Obara.    Dziękujemy!!!!!!!