WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

W maleńkiej stajence matka syna rodzi, wśród zwierząt i śpiących pasterzy na świat maleńki Jezus DSCN0338przychodzi. Te wyjątkowe, owiane niezwykłością święta Bożego Narodzenia uczciliśmy klasowymi wigiliami, śpiewaniem kolęd i uroczystymi Jasełkami przygotowanymi przez SU. Uczniowie zaprezentowali braci uczniowskiej historię narodzenia Pana Jezusa. Dodatkową atrakcją był występ uczennicy klasy II b Magdy Zywert, która zagrała na skrzypcach kolędę „ Lulajże Jezuniu”. Przedszkolaki swoje Jasełka zaprezentowały rodzicom dzień wcześniej. Jasełka szkolne zostaną zaprezentowane w Kościele św. Trójcy w Runowie Kr. o godz. 22.00. Zapraszamy !!!! WSZYSTKIM ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!