„pewnego przyjaciela poznaje się w niepewnej sytuacji…”

Dyrekcja, wychowawcy klas III – VI, rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej im. E. i J. OrzelskichDSC03611 w Runowie Krajeńskim składają serdeczne podziękowanie Sponsorom, którzy wsparli finansowo wyjazd uczniów na wycieczkę do Warszawy. Dziękujemy: Nadleśnictwu Runowo Kraj., SBN Runowo Kraj., firmie „BEMIX” Więcbork, firmie „Kasyl – Bis”, BS Więcbork, firmie „Eurofasada”, firmie „MK-Bud”, Panu Michałowi Jodkowskiemu, firmie „Aksel – Med.”, firmie „KRZYSZTOPOL”, firmie „WIZAMOR”, firmie ZUE „GRABIŃSKI”, firmie „GABI – BIS” Więcbork.

Dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w życie szkoły i poszukali sponsorów. Dzięki państwa życzliwości wszyscy uczniowie mogli pojechać na wycieczkę szkolną do stolicy.