Przedszkole. Oddział Borzyszkowo

Odział Przedszkolny Borzyszkowo

Grupa dzieci 3-4-5-6-letnich – „Niedźwiadki”

Codziennie z radością i śmiało przekraczamy próg przedszkola. Jesteśmy wesołe i chętnie bawimy się ze sobą. Każdy dzień w naszej grupie to aktywne, radosne poznawanie otaczającego nas świata. Bardzo lubimy bawić się, malować i rysować, ponieważ to zawsze poprawia humor nawet w najbardziej szare i pochmurne dni. Chętnie uczymy się piosenek, wierszyków i aktywnie uczestniczymy w zajęciach. Po wyczerpującym dniu odpoczywamy słuchając bajek i muzyki relaksacyjnej. Natomiast, gdy zaświeci słoneczko z przyjemnością korzystamy z pięknego placu zabaw w ogrodzie przedszkolnym. Czas spędzony w tej grupie to radosna zabawa.

Aby miała ona jednak walory edukacyjne oraz była bezpieczna dba nauczycielka:

Pani Edyta, dzielnie wspierana przez pomoc nauczyciela, Panią Benię.